AF164-FR-0778R7L Yageo
  • More about AF164-FR-0778R7L Yageo
    AF164-FR-0778R7L Yageo
    AF164-FR-0778R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF164-FR-0778R7L is described as RES ARRAY 4 RES 78.7 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"