AF164-FR-0724R9L Yageo
  • More about AF164-FR-0724R9L Yageo
    AF164-FR-0724R9L Yageo
    AF164-FR-0724R9L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF164-FR-0724R9L is described as RES ARRAY 4 RES 24.9 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE