AF164-FR-0723K7L Yageo
  • More about AF164-FR-0723K7L Yageo
    AF164-FR-0723K7L Yageo
    AF164-FR-0723K7L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF164-FR-0723K7L is described as RES ARRAY 4 RES 23.7K OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM