AF162-JR-07470RL Yageo
  • More about AF162-JR-07470RL Yageo
    AF162-JR-07470RL Yageo
    AF162-JR-07470RL is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF162-JR-07470RL is described as RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0606. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE