AF122-FR-074K7L Yageo
  • More about AF122-FR-074K7L Yageo
    AF122-FR-074K7L Yageo
    AF122-FR-074K7L is manufactured by Yageo and is categorized in the Array Network Resistor category. AF122-FR-074K7L is described as RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0404. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE