AC1210JKNPOBBN102 Yageo
  • Part Number: AC1210JKNPOBBN102
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1000PF 500V NPO 1210
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V