AC1210JKNPO9BN222 Yageo
  • Part Number: AC1210JKNPO9BN222
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 2200PF 50V NPO 1210
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V