AC1210JKNPO9BN102 Yageo
  • Part Number: AC1210JKNPO9BN102
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1000PF 50V NPO 1210
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"