AC1206JRNPOBBN471 Yageo
  • Part Number: AC1206JRNPOBBN471
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 470PF 500V NPO 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM