AC1206JRNPO9BN220 Yageo
  • Part Number: AC1206JRNPO9BN220
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 22PF 50V NPO 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V