AC1206JRNPO9BN182 Yageo
  • Part Number: AC1206JRNPO9BN182
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1800PF 50V C0G 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"