AC1206JRNPO0BN470 Yageo
  • Part Number: AC1206JRNPO0BN470
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 47PF 100V NPO 1206
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"