AC0805KRX7R0BB223 Yageo
  • Part Number: AC0805KRX7R0BB223
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE