AC0805KKX7R9BB823 Yageo
  • Part Number: AC0805KKX7R9BB823
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"