AC0805JRNPO0BN221 Yageo
  • Part Number: AC0805JRNPO0BN221
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 220PF 100V NPO 0805
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK