AC0603KRX7R7BB473 Yageo
  • Part Number: AC0603KRX7R7BB473
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.047UF 16V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"