AC0603KRX7R7BB103 Yageo
  • Part Number: AC0603KRX7R7BB103
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 10000PF 16V X7R 0603
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH