AC0603JR-071M3L Yageo
  • Part Number: AC0603JR-071M3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.3M OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603JR-071M3L Yageo
    AC0603JR-071M3L Yageo
    AC0603JR-071M3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603JR-071M3L is described as RES SMD 1.3M OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM