AC0603JR-071M2L Yageo
  • Part Number: AC0603JR-071M2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.2M OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603JR-071M2L Yageo
    AC0603JR-071M2L Yageo
    AC0603JR-071M2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603JR-071M2L is described as RES SMD 1.2M OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG