AC0603JR-07130RL Yageo
  • Part Number: AC0603JR-07130RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 130 OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603JR-07130RL Yageo
    AC0603JR-07130RL Yageo
    AC0603JR-07130RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603JR-07130RL is described as RES SMD 130 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE