AC0603FR-07294KL Yageo
  • Part Number: AC0603FR-07294KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 294K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603FR-07294KL Yageo
    AC0603FR-07294KL Yageo
    AC0603FR-07294KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603FR-07294KL is described as RES SMD 294K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK