AC0603FR-07280KL Yageo
  • Part Number: AC0603FR-07280KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 280K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603FR-07280KL Yageo
    AC0603FR-07280KL Yageo
    AC0603FR-07280KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603FR-07280KL is described as RES SMD 280K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"