AC0603FR-07221KL Yageo
  • Part Number: AC0603FR-07221KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 221K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603FR-07221KL Yageo
    AC0603FR-07221KL Yageo
    AC0603FR-07221KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603FR-07221KL is described as RES SMD 221K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS