AC0603FR-0720R5L Yageo
  • Part Number: AC0603FR-0720R5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 20.5 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603FR-0720R5L Yageo
    AC0603FR-0720R5L Yageo
    AC0603FR-0720R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603FR-0720R5L is described as RES SMD 20.5 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM