AC0603FR-0716K5L Yageo
  • Part Number: AC0603FR-0716K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 16.5K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603FR-0716K5L Yageo
    AC0603FR-0716K5L Yageo
    AC0603FR-0716K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603FR-0716K5L is described as RES SMD 16.5K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM