AC0603FR-07154RL Yageo
  • Part Number: AC0603FR-07154RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 154 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0603FR-07154RL Yageo
    AC0603FR-07154RL Yageo
    AC0603FR-07154RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0603FR-07154RL is described as RES SMD 154 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH