AC0603CRNPO9BN3R9 Yageo
  • Part Number: AC0603CRNPO9BN3R9
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 3.9PF 50V NPO 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM