AC0603CRNPO9BN3R0 Yageo
  • Part Number: AC0603CRNPO9BN3R0
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 3PF 50V NPO 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK