AC0402KRX7R9BB562 Yageo
  • Part Number: AC0402KRX7R9BB562
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 5600PF 50V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"