AC0402KRX7R8BB473 Yageo
  • Part Number: AC0402KRX7R8BB473
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0402
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM