AC0402JRNPO9BN200 Yageo
  • Part Number: AC0402JRNPO9BN200
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 20PF 50V C0G 0402
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"