AC0402JRNPO9BN130 Yageo
  • Part Number: AC0402JRNPO9BN130
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 13PF 50V NPO 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F