AC0402JRNPO9BN100 Yageo
  • Part Number: AC0402JRNPO9BN100
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NPO 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE