AC0402JR-071M2L Yageo
  • Part Number: AC0402JR-071M2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.2M OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0402JR-071M2L Yageo
    AC0402JR-071M2L Yageo
    AC0402JR-071M2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0402JR-071M2L is described as RES SMD 1.2M OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM