AC0402JR-071M1L Yageo
  • Part Number: AC0402JR-071M1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.1M OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0402JR-071M1L Yageo
    AC0402JR-071M1L Yageo
    AC0402JR-071M1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0402JR-071M1L is described as RES SMD 1.1M OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"