AC0402FR-0773R2L Yageo
  • Part Number: AC0402FR-0773R2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 73.2 OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0402FR-0773R2L Yageo
    AC0402FR-0773R2L Yageo
    AC0402FR-0773R2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0402FR-0773R2L is described as RES SMD 73.2 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE