AC0402FR-076K65L Yageo
  • Part Number: AC0402FR-076K65L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 6.65K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0402FR-076K65L Yageo
    AC0402FR-076K65L Yageo
    AC0402FR-076K65L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0402FR-076K65L is described as RES SMD 6.65K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB