AC0402FR-07309RL Yageo
  • Part Number: AC0402FR-07309RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 309 OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0402FR-07309RL Yageo
    AC0402FR-07309RL Yageo
    AC0402FR-07309RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0402FR-07309RL is described as RES SMD 309 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM