AC0402BRNPO9BN1R2 Yageo
  • Part Number: AC0402BRNPO9BN1R2
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: CAP CER 1.2PF 50V NPO 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE