AC0201JR-071K6L Yageo
  • Part Number: AC0201JR-071K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.6K OHM 5% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0201JR-071K6L Yageo
    AC0201JR-071K6L Yageo
    AC0201JR-071K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0201JR-071K6L is described as RES SMD 1.6K OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V