AC0201JR-0711KL Yageo
  • Part Number: AC0201JR-0711KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11K OHM 5% 1/20W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AC0201JR-0711KL Yageo
    AC0201JR-0711KL Yageo
    AC0201JR-0711KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AC0201JR-0711KL is described as RES SMD 11K OHM 5% 1/20W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE