9C06031A4301JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A4301JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 4.3K OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A4301JLHFT Yageo
    9C06031A4301JLHFT Yageo
    9C06031A4301JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A4301JLHFT is described as RES SMD 4.3K OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE