9C06031A39R0FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A39R0FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 39 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A39R0FKHFT Yageo
    9C06031A39R0FKHFT Yageo
    9C06031A39R0FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A39R0FKHFT is described as RES SMD 39 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"