9C06031A3653FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A3653FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 365K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A3653FKHFT Yageo
    9C06031A3653FKHFT Yageo
    9C06031A3653FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A3653FKHFT is described as RES SMD 365K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM