9C06031A31R6FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A31R6FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 31.6 OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A31R6FKHFT Yageo
    9C06031A31R6FKHFT Yageo
    9C06031A31R6FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A31R6FKHFT is described as RES SMD 31.6 OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK