9C06031A3011FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A3011FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A3011FKHFT Yageo
    9C06031A3011FKHFT Yageo
    9C06031A3011FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A3011FKHFT is described as RES SMD 3.01K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM