9C06031A2R70JGHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A2R70JGHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.7 OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A2R70JGHFT Yageo
    9C06031A2R70JGHFT Yageo
    9C06031A2R70JGHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A2R70JGHFT is described as RES SMD 2.7 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE