9C06031A2403JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A2403JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 240K OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A2403JLHFT Yageo
    9C06031A2403JLHFT Yageo
    9C06031A2403JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A2403JLHFT is described as RES SMD 240K OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X