9C06031A1804JLHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1804JLHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.8M OHM 5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1804JLHFT Yageo
    9C06031A1804JLHFT Yageo
    9C06031A1804JLHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1804JLHFT is described as RES SMD 1.8M OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH