9C06031A1802FKHFT Yageo
  • Part Number: 9C06031A1802FKHFT
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 18K OHM 1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about 9C06031A1802FKHFT Yageo
    9C06031A1802FKHFT Yageo
    9C06031A1802FKHFT is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 9C06031A1802FKHFT is described as RES SMD 18K OHM 1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM